Par mums

Rūpes par nedziedināmu cilvēku vai ilgstoša rehabilitācija pēc smagas slimības bieži vien atņem iespējas pilnvērtīgi dzīvot un kļūst par nepanesamu slogu personai, kas veic aprūpi. Īpaši smagos gadījumos cilvēks ir spiests aiziet no darba un veltīt visu laiku tuvinieka aprūpei. Šādās situācijās ir grūti saglabāt iejūtīgumu, vienlaikus cīnoties ar vainas apziņu brīžos, kad ir nepieciešams veltīt laiku pārējiem ģimenes locekļiem vai arī aprūpe neizdodas tik kvalitatīva un nenoris tik raiti, kā jums gribētos.

Mēs piedāvājam nelielu un mājīgu aprūpes centru, kur pacienti jūtas kā mājās un kur strādā zinoši, iejūtīgi un profesionāli sagatavoti speciālisti, kas īslaicīgi vai ilgtermiņā parūpēsies par jūsu tuvinieku.

 

Kā mēs varam palīdzēt?

  • Jums nepieciešams neliels pārtraukums, īss atvaļinājums vai pāris atslodzes dienas? Mēs ar prieku uzņemsim jūsu tuvinieku un nodrošināsim pienācīgu aprūpi, nepieciešamās procedūras un sociālo atbalstu.

 

  • Ja nepieciešama operatīva palīdzība cīņā ar smagas slimības sekām, kad zaudēts laiks nozīmē neatgriezeniskas izmaiņas cilvēka organismā, piemēram, rehabilitācija pēc insulta. Mūsu lielākā priekšrocība ir iespēja uzņemt pacientu uzreiz un sākt rīkoties nekavējoties.
  • Ja, saskaroties ar smagu slimību vai operācijas sekām, nezināt, kā pareizi aprūpēt savu tuvinieku. Mēs iemācīsim jums vienkāršas manipulācijas – injicēt zāles, aprūpēt brūces, apstrādāt izgulējumus un citas darbības, ko ir iespējams veikt mājās.

 

  • Ja slodze ir kļuvusi pārāk smaga un jūs fiziski un morāli vairs nespējat nodrošināt pienācīgu aprūpi savam tuviniekam, mēs viņu uzņemsim un nodrošināsim visu, lai viņš justos kā mājās.